YotaPhone Serisinin Yeni Üyeleri Geliyor

28 May 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonlardaki tüm teknolojilerin gelişmesi yanı sıra batarya sorunları hala devam ediyor. Bu noktada Rus telefon üreticisi olan Yota, başarılı modeli Yota 2’den sonra yeni modelleri Yota 2c ve Yota 3 yakında geliyor diyebiliriz. Yota bu yolda ilerlerken rakipleri olan Oppo ve Samsung gibi markalar “hızlı şarj” adı altında bir özellik ile batarya konusunda kullanıcıların sorunlarını kaldırmayı hedefliyor. Yota’ya ait YotaPhone modeli ise piyasaya yeni bir farklılık kazandırmak için iki tarafında ekran kullanmış. Telefonun ana ekranı 5 inç HD ve 442 ppi değerinde olduğunu belirtelim. Arka ekranı ise 4.7 inç büyüklüğünde.

Bu modelin global pazarda kendine yer aradığını söyleyelim. Ardından Yota’dan gelen açıklamaya göre YotaPhone 2 modeli başarılı olursa arkasından daha düşük özelliklere sahip YotaPhone 2C ve YotaPhone 3 modelleri çıkarması bekleniyor. YotaPhone 3 modelinde 1920 x 1080p bir Full HD ekran ve 2 GB RAM bekleniyor.

Ayrıca YotaPhone modelinin arkasında kullanılan ekran özellikleri ise siyah ekran 960x540ve 9mm kalınlığında bir tasarım diyebiliriz. Diğer yandan YotaPhone 3 modelinde 5 inç bir ekran ve 16 GB dahili depolama ve MicroSD girişli bir model bekleniyor. Cihaz genel anlamda orta segment diyebiliriz. Ayrıca 8 megapiksel arka kamera bekleniyor ve kameranında giriş seviyesi olacağını belirtelim. Bakalım yeni modellerinde ne gibi farklılıklar ve özellikler gözükecek. Ayrıca fiyat konusunda firmadan ve herhangi bir kaynaktan rakam sızmış değil. Piyasa kızışmaya devam ederken orta segment cihazların çıkışıda artmaya devam ediyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
İPhone’ da android kullanmak
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir