YotaPhone Jolla İşletim Sistemi Kullanacak

Tech Kafa 06 Tem 2015 Akıllı Telefon  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çift ekran teknolojisini kullanarak akıllı cep telefonu piyasasına “güm” diye oturan YotaPhone, yeni telefonlarında değişiklik yapma yolunda kararlı bir şekilde ilerliyor.

Piyasaya çıkmış olduğu günden itibaren çizgisini asla bozmayan ve stabilize bir şekilde devam ettiren çift ekran teknolojisine sahip YotaPhone, bilinmiş olduğu üzere Android işletim sistemi kurulu bir şekilde piyasaya çıkarılarak seri üretime geçmişti. Fakat gelen en son bilgiler stratejik bir değişiklik olduğuna işaret ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Sektörden gelen en son güncel bilgilere göre YotaPhone önümüzdeki dönemde Jolla Sailfish işletim sistemine intikal yapabilir. Çok eski Nokia çalışanlarının hayata geçirdiği Sailfish işletim sistemi MeeGo projesinin temel bazı unsurlarını ele alıyor ve tamamen stabilize edilmiş işletim sistemi ile övünüyor. Ayrıca Android uygulamalarına da emülatör üstünden çalıştırma desteği sunuyor.

YotaPhone’nin neden böyle büyük bir hüküm almış olduğu bilinmiyor ancak Rusya-Finlandiya ortaklığının sektöre çok fazla farklılık getireceğini düşünüyoruz. Tahminler önümüzdeki aylarda piyasaya çıkma ihtimali olan yeni YotaPhone versiyonlarında Jailfish OS platformunun kullanılacağı yönünde. Fakat hali hazırdaki YotaPhone 2 akıllı telefon modelinin de bu yeni işletim sistemi ile piyasaya sürülebileceği konuşuluyor.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
İPhone' da android kullanmak
İPhone’ da android kullanmak
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir