YouTube Arama Ekranından Listeye Video Ekleme

Tech Kafa 11 Oca 2015 Nasıl Yapılır?  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

YouTube üzerinden arattığınız videoları, hızlı bir şekilde çalma listelerinize eklemenin en kolay yolu ile karşınızdayız.

YouTube hesabınızda oluşturduğunuz çalma listeleri sayesinde sevdiğiniz videoların bir listesini yapabilir ve daha sonra tekrar, eklediğiniz sırada izleyebilirsiniz. Şimdi göstereceğimiz özellik ise, arama yaptığınızda karşınıza çıkan  ve daha sonra izleyeceğinizi düşündüğünüz videoları, videonun bağlantı adresini açmadan, hızlı bir biçimde nasıl listenize ekleyebileceğinizi gösteriyor.

YouTube üzerinden bir kelimeyi arattığınızda karşınıza çıkan sonuç ekranında, arattığınız kelimeye en uygun videolar gelecektir. Burada yapmanız gereken bir video bağlantısının üzerine, fare aracılığı ile gelmek, fakat üzerine tıklamayın.

facebook müşteri hizmetleri

Untitled

Bir video bağlantısının üzerine geldiğinizde, üst üste duran üç nokta işaretini göreceksiniz. “Daha fazla göster” isimli bu menüde, videolarınızı hızlı bir biçimde listelemenizi sağlayan seçenekler bulunuyor.

youtube

Eğer henüz izlemediğiniz bir video için bu seçeneği seçiyorsanız “Daha Sonra İzle” isimli listeyi seçebilirsiniz. “Daha Sonra İzle” listesine eklediğiniz videolara daha sonra, “Oynatma Listelerim” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Buradak daha önce oluşturduğunuz diğer listeleri de görebilirsiniz. Ayrıca hızlı bir biçimde yeni liste oluşturmanız da mümkün. Oluşturmak istediğiniz listenin ismini “Ekle” yazan kısma yazmanız yeterli olacaktır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır
Whatsapp
Whatsapp ’a Bilgisayardan Nasıl Girilir ?
Bilgisayar Donanımları Hakkında Genel Bilgiler
WhatsApp’ta Mesajları İşaretleme Özelliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir