youtube

Youtube’a Sansür Özelliği Geldi

26 Şub 2016 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Youtube hanesine yeni özellikler katarak, hem kullanıcılarını hemde izleyicilerine en iyi deneyimleri sunmaya devam ediyor. Youtube’un yeni düzenleme aracıa ile artık videonun istediğiniz bir kısmı bulanıklaştırmanız mümkün olacak. Diğer yandan hareket halindeki nesneyide basit bir şekilde bulanıklaştırabileceksiniz.

Bu özellik 2012 yılından beri var. Ancaka sadece belirli bir bölge bulanıklaştırılıyordu ve hareket eden nesneler için zorluk çıkıyordu. Şimdi ise gelen yenilik ile bulanıklaştırma aracı geliştirildi ve hareket eden her cismi bulanıklaştırma özelliği geldi. Konuyla ilgili YouTube Gizlilik Lideri Amanda Conway’in yaptığı açıklamada araç plakası veya ‘frikik’ gibi gizlenmek izlenen hassas durumlarda yeni aracın rahatlıkla kullanılabileceğini belirtti.

Yeni aracın en büyük artılarından biri hareket eden objelerin dahi bulanıklaştırılabilmesi. Yeni araç ile birlikte bulanıklaştırılmak istediğiniz bir alanı seçmeniz yeterli oluyor.
Ayrıca seçili alanın boyutu değiştirilebilir ve boyutu yeniden ayarlanabiliyor. Şu anda bu özelliğin sadece masaüstü sürümde kullanılabildiğini de belirtelim.

teknoloji hattı
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
hiz testi nasil yapilir
İnternetin hızını ölçme
youtube video formati
Youtube a video yükleme
youtube pragramsiz indirme sorunu
youtube video indirme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir