op

Zenfone Go’ya Hazır Olun !

Tech Kafa 03 Tem 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus, Zenfone ile yakaladığı başarıyı farklı düzey telefonlarla devam ettirme amacında.
ASUS’un büyük gusto toplayan ZenFone adındaki akıllı cep telefonu ailesinin yeni amiral gemisi ZenFone 2’ye gelen heybetli ilgi sonrasında Asus tarafından cihazın 32GB’lık modeline ait ilk stokları satışa çıkarılmış ancak daha gündüz ortaları tükenmişti.

Gerek bir önceki Zenfone modelleri, gerekse yeni Zenfone ile oldukça düzgün bir satış ivmesi yakalayan Asus, telefonların tutarları ile de kullanıcılarını çok mutlu etmekte. Zenfone modelleri ile yüksek seviye telefon pazarını eline almaya başlayan Asus, yakında ise giriş seviyesi yeni düşük özelliklere sahip Zenfone ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Henüz Asus aracılığıyla resmi bir kesin açıklama getirilmesede, rivayet elan çok sağlam yoğun bilginin sızdırıldığı Tayvan’lı bir kaynaktan gelmekte. Bahsettiğimiz kaynak, yeni akıllı android cep telefonu olan bu giriş seviyesi özelliklere sahip Zenfone’un “Zenfone Go” adını alabileceği söylemekte. Sızdırılan görsellerde ise telefonun pastel renklerde değişik seçenekleri bulunmakta.

Yeni Zenfone’un teknik özelliklerine göz atacak olursak; Asus’un yeni telefonu Zenfone Go’da 720×1280 çözünürlükte 5″ dokunmatik ekran, QuadCore işlemci ve Mali 400 MP2 grafik işlem birimi entegreli olarak gelecek. Cihaz için MT6582 çipset beklenmekte. Antrparantez 2GB RAM, 8GB dahili boş depolama alanı, 8MP ana ve 2MP selfie kamerasıda muhtemel özelliklerden bir diğerleri. Yalnız altını çizelim bu özellikler gizli olarak sızdırılmış ve kesinlik garantisi olmayan özellikler. Ancak dediğimiz üzere bunun gibi bilgiler yine aynı kaynaktan bir önceki yeni Zenfone hakkında da ciddi sızıntılar duyulmuş ve bu sızıntılar sonucu ulaştığımız özellikler telefonda sunulmuştu. Yani güvenebilirsiniz çok büyük ihtimalle yeni Zenfone Go’da bu özellikler sunulacak.

Son olarak 4G adın altında 3G destekleyecek ve Zenfone Go ismi ile beklenen yeni cihazın içinde olduğumuz bu ayın sonlarında resmi bir şekilde görücüye çıkacağı söylenmekte.

teknoloji hattı
Etiketler:, ,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir