ZigZag Cube Oyunu İncelemesi

10 May 2015 Oyun  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sizlere tıpkı Flappy Bird, aa, gibi sinir bozucu bir oyun olan ZigZag Cube oyunu’nu inceleyeceğiz. Geliştiricisi türk, Cihan Özgür tarafından yapılan ve geliştirilen bu oyun oldukça eğlenceli ve sinir bozucu diyebiliriz. ZigZag Cube oyunu ana mantık olarak oyun başladıktak sonra ekrana dokunarak karakteri zigzag çizdirmek.

facebook müşteri hizmetleri

İlk dokunmada sağa sonraki dokunmalarda sol-sağ-sol şeklinde ilerliyor. Hareket ettirdiğimiz küpü engellere çarptırmamaya dikkat ederek yolumuza çıkan diğer küpleri yiyerek devam ediyoruz. ZigZag Cube oyunu genel olarak zaman geçirilecek ve eğlenceli bir oyun fakat oldukça sinir bozucu. Diğer ZigZag Cube oyunu yandan bir uzun yolculukta sıkılmadan oynayabileceğiniz tarzdan da bir oyun diyebiliriz. Zigzag cube oyunu şu şekilde ilerliyor.

Oyuncu, dikdörtgenler prizması şeklinde kutuların arasından, hiç durmadan ilerleyerek, küçük kutuları toplamalı. Kullanıcıya düşen, ekrana dokunarak onun yönünü değiştirmektir. Yalnızca dikey ve yatay yöne doğru yönünü değiştirerek, yönettiği kutuya zigzaglar çizdirebilir. Bu sırada kullanıcı, büyük kutulara çarpmadan, ilerleyebildiği kadar ilerleyebilmeli ve toplayabildiği kadar küçük kutu toplamalıdır.

teknoloji hattı
Etiketler:
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir